Lidia Kraków

Trafiłam do Oli na sesje coachingu dzięki zarekomendowaniu jej usług i umiejętności przez bliską osobę, której ufam - jako że sama miałam lekko sceptyczne podejście do tego typu przedsięwzięć - oraz po zapoznaniu się z bardzo pozytywnymi opiniami o skuteczności jej sesji. Już od pierwszej sesji było wiadomo, że była to bardzo dobra decyzja.

Moim celem było podjęcie radykalnych działań mających doprowadzić mnie do odmiany mojego życia zawodowego. Ola potrafi cierpliwie słuchać i zadawać właściwe pytania. Dzięki komfortowej i przyjaznej atmosferze, mogłam szczerze opowiedzieć o wszystkich swoich zawodowych frustracjach, a poprzez ciekawe i wnikliwe ćwiczenia podczas sesji i w ramach 'pracy domowej' zmieniłam na lepsze nastawienie do siebie, odnalazłam swoje słabe i (co ciekawe) mocne strony.

Ola pomogła mi sprecyzować moje zawodowe priorytety i to jak mogę do nich zacząć dążyć. Jest kompetentną osobą czuwającą nad klientem; konkretną i z profesjonalnym podejściem, a to bardzo cenię u ludzi, z którymi współpracuję. Podczas sesji Ola poruszyła ze mną szereg kwestii związanych z moich życiem zawodowym, o których sama nigdy bym nie pomyślała, a które składały się na poczucie bezsilności i bardzo pesymistyczne patrzenie w przyszłość.

Sesje otworzyły mi oczy na pewne problemy w mojej dotychczasowej karierze zawodowej i sposobie myślenia. W efekcie zdecydowałam się na podjęcie nie jednej, a kilku decyzji dotyczących mojej przyszłości. Ola bardzo mi w tym pomogła, za co jej dziękuję i zachęcam innych do współpracy z nią, jeśli chcą pracować nad swoją lepszą przyszłością.

Iwona Chlebek

Potrzebując zmian w karierze zawodowej zdecydowałam się na spotkania z coachem. Pani Ola poprzez szereg zadań i ćwiczeń pozwoliła na zauważenie w sobie cech i umiejętności, które dla mnie były niewidoczne.

Dzięki tym spotkaniom potrafię określić jaki rodzaj pracy jest dla mnie odpowiedni i co ważne zwiększyły poczucie wartości zawodowej na rynku pracy. Teraz intensywnie poszukuję swojej nowej pracy mając w pamięci spotkania z Panią Olą i będę o nich pamiętała idąc na rozmowy kwalifikacyjne.

Spotkania przebiegały w spokojnej, przyjemnej atmosferze co sprawiało wrażenie że prawie godzinne sesje trwają zaledwie chwilę, a na końcu wychodząc z sali uświadamiałam sobie jak wiele dowiedziałam się o sobie.

Pani Ola Błaszczyk to pierwszy coach z jakim się spotkałam i jeżeli jeszcze kiedykolwiek w swojej nowej karierze zawodowej będę potrzebowała motywacji, zmiany kierunku działania, z pewnością skorzystam z jej usług. Tak więc może kiedyś jeszcze się spotkamy Pani Olu.

Magda Pająk Bielsko-Biała

Bardzo sie ciesze, ze mogłam pracować z Olą nad moją ścieżka zawodową 🙂 Profesjonalnie przygotowana do każdej sesji, serdeczna i jednocześnie rzeczowa.

Świetnie potrafi przeprowadzić przez trudne chwile, czułam się zaopiekowana, a jednoczesnie "popychana" do przodu w swoim rozwoju 🙂 Motywujące zajęcia, dużo dobrego można w sobie odkryć, swój potencjał, siłę i możliwości zawodowe.

Serdecznie polecam kontakt z Olą coachem!

Maciej Pytel Kraków

Do coaching podszedłem z dużym dystansem i pewnym powątpiewaniem. Coaching? Po co?, Każdy przecież wie co chce robić i jak to osiągnąć? To pewnie jest dla kogoś kto w ogóle nie myśli o życiu i nie potrafi decydować o swoim losie. Jednak już po po kilku spotkaniach okazało się, że byłem w wielkim błędzie.

Ola usystematyzowała moje spojrzenie na rozwój zawodowy i pozwoliła mi się głębiej zastanowić nad tym co ja właściwie chcę osiągnąć. Jak przystało na dobrego coacha, nie narzucała żadnych rozwiązań, sprawiła, że odkryłem wiele ważnych rzeczy o sobie, który może już wiedziałem wcześniej, ale sobie nie uświadamiałem. Sprawnie kierowała rozmową, co pozwoliło na poznanie swoich myśli, które były na tyle głęboko, że nie pojawiały się w natłoku codzienny obowiązków.

Zdecydowanie mogę polecić Olę jako świetnego coacha!

Anita Smiełowska Kraków

Każda godzina coachingu z Olą była cudowną perełką w dniu pełnym obowiązków zawodowych i rodzicielskich. Dawała czas by zatrzymać się, zastanowić nad tym co jest dla mnie ważne, co ja już osiągnęłam, i gdzie ja chcę iść dalej.

Po każdym spotkaniu miałam poczucie ładu i harmonii, wiedziałam, co mam robić dalej by zmierzać w wyznaczonym przeze mnie kierunku, by stawiać czoło wyzwaniom i czuć pewność, że mi się uda. Już wiem jak świadomie planować swoją przyszłość zawodową oraz co jest dla mnie ważne w życiu osobistym.

Ola więcej słuchając niż mówiąc, właściwymi pytaniami potrafiła naprowadzić na szereg pomysłów i rozwiązań, które wydają się tak naprawdę bardzo proste, logiczne i aż dziw brał, że na to nie wpadło się wcześniej!

Bardzo serdecznie polecam i coaching i Olę jako coacha!